Już na samym wstępie muszę się pochwalić – to nie było nasze pierwsze, fotograficzne spotkanie. Kilka miesięcy przed uroczystym zawarciem związku małżeńskiego miałem przyjemność stworzyć w Słupsku narzeczeńską sesję fotograficzną Ani i Tomka. Już wtedy było niezwykle miło, jednak – śmiem twierdzić – że Młoda Para na dobre rozkręciła się tuż po oficjalnej ceremonii.

Pomimo ogromu najróżniejszych zajęć, nad którymi trzeba było zapanować podczas przygotowań, Młodzi wyglądali na zamyślonych, skupionych jedynie na tym co ich czeka. Ten najważniejszy dzień zaplanowany był co do minuty, a na nich samych czekało wiele atrakcji… Do ślubu Państwo Młodzi zajechali Cadillackiem– przyznaję, że robiącym ogromne wrażenie. W oryginalnym samochodzie, jak i podczas całego dnia prezentowali się przepięknie. Ania założyła suknię, o której z pewnością marzy niejedna kobieta. Tomek, jak na szarmanckiego mężczyznę przystało, wyglądał elegancko, aczkolwiek nie przyćmił blasku swojej żony. Każdy fotograf ślubny wykorzysta szansę na świetne zdjęcia, gdy pojawia się taka para.

Ceremonia zaślubin odbyła się w parafii pw. św. Jana Kantego. Kościół nieco pogrążony w mroku, zaś magiczny, przytulny, wręcz idealny na takie wydarzenia, a także na klimatyczne zdjęcia ślubne w takiej scenerii. Ogrom gości wypełnił całą kaplicę, dookoła panowała atmosfera ogromnego wzruszenia oraz radości. Wielkie wrażenie wywarło na wszystkich wystąpienie siostry Panny Młodej, która śpiewała dla wszystkich zgromadzonych psalmy podczas mszy. Ania i Tomek byli zachwyceni.

Gdy zaduma zeszła nieco na dalszy plan, od wystrzału serduszkowego confetti rozpoczęło się huczne wesele. Goście bawili się, tańczyli, jedli i rozmawiali do rana w jednym ze słupskich domów weselnych. Aureus, bo o nim mowa, to miejsce idealne na tego typu przyjęcia – profesjonale podejście personelu, przepyszne dania, czy też świetny wystrój, to tylko kilka komplementów odnośnie tego miejsca. W oczach wszystkich zgromadzonych widać było ogromne zadowolenie. Podczas nocnej zabawy Ania wraz z Tomkiem oraz z gośćmi wzięli udział w kilku konkursach, dziękowali rodzicom, dziadkom, a także tak licznie zgromadzonej rodzinie i przyjaciołom. Śmiechu, łez wzruszenia, ale również bolących od tańca nóg, tej nocy było co niemiara. Mi z kolei spodobało się również to, że Słupsk może mieć ślub z prawdziwego zdarzenia, w wyjątkowym entourage’u, na najwyższym poziomie.

A kilka dni po zaślubinach spotkaliśmy się po raz kolejny. Celem była profesjonalna sesja fotograficzna w jednym z przepięknych pałacyków, a następnie nad naszym pięknym, polskim morzem. Ania i Tomek odkryli przed obiektywem swoje zupełnie inne, nowe oblicze. Oprócz ujęć stricte pozowanych zawsze stawiam na kadry naturalne, przepełnione lekkością, wdziękiem, lekkim szaleństwem Młodej Pary. Przyznaję, ciężko jest amatorom przełamać lody otwartości przed aparatem, jednakże ja z mojej strony staram się zapewnić jak najlepsze, najwygodniejsze warunki naszej współpracy. Zawsze jest dużo śmiechu, żartów, a nawet niespodziewanych, lecz przyjemnych sytuacji, jak chociażby ta, kiedy to na plaży do Ani podeszły małe dziewczynki z bukietem świeżo zerwanych kwiatków.

Niezwykle miłe, ale i ogromnie ważne jest dla mnie, kiedy pod koniec dnia zdjęciowego słyszę od klientów, że spędzili naprawdę przyjemny, wart zapamiętania czas. Ania oraz Tomek wspólnie stwierdzili, że warto przeżyć coś takiego jak sesja zdjęciowa – przyprawia ona Młodą Parę o kolejne piękne wspomnienia, a mnie o świetne utrwalenie moich starań.

fotograf słupsk

fotografia słupsk

sesja ślubna słupsk

0008

zdjęcia ślubne

0011

zdjęcia ślubne słupsk

sesja ślubna koszalin

artystyczna fotografia ślubna

fotografia ślubna nad morzem

sesja ślubna nad morzem zdjęcia ślubne nad morzem

zdjęcia z przygotowań ślubnych

zdjęcia z przygotowań ślubnych słupsk

ślubny bukiet z muszli

przygotowania ślubne słupsk

przygotowania śłubne

przygotowania ślubne

przygotowania ślubne słupsk

0019

0021

0038

0014

0016

0017

0020

ślub kościelny słupsk

0025

wesele Aureus

wesele Aureus Słupsk

0033

0034

Ślub Aureus Słupsk

Ślub Aureus

0037