Asia i Jasiek

Śluby w kameralnym gronie mogą być wybuchowe! A ten na pewno do takich należał… Asia i Jasiek, para zgrana pod każdym względem, idealnie rozkręcili wesele, zadbali o dobre humory swoich gości. Zabawa trwała całą noc, wszyscy tańczyli, śmiali się, choć i bez wzruszeń się nie obyło…

Ceremonia zaślubin odbyła się w parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku. To tam padły jedne z najważniejszych słów, były to chwile zadumy, piękne momenty do zapamiętania dla zakochanych, a także ich bliskich. Uśmiech nie opuszczał nikogo, dało się odczuć więzi łączące Młodą Parę z rodziną oraz przyjaciółmi. Fotograf ślubny uwielbia tak silne uczucia unoszące się w powietrzu – dzięki nim może idealnie oddać nastrój danej chwili, przekazać emocje tkwiące z ludziach, staje się częścią wielkiego wydarzenia. Jestem wdzięczny za zaufanie jakim się mnie obdarza, w tak ważnym dniu jestem bardzo blisko Młodej Pary. Zawsze staram się uchwycić istotne, często intymne momenty, jednakże do sprawy podchodzę profesjonalnie: nie narzucam swojej osoby, nie przeszkadzam, moje zadanie to „ bycie niewidzialnym”. Do tej pory wciąż udaje mi się ta sztuczka.

Tuż po przysiędze przenieśliśmy się do Bydlina nieopodal Słupska. Wesele odbyło się w Gościńcu Słupskim. Miłe miejsce, duża przestrzeń, wiele możliwości do zabawy. Tak jak pisałem – impreza była przednia. Goście pokazali, że jakość nie zależy od ilości bawiących się osób. Radość wszystkich przekuła się w ujmujące świętowanie. Tego wieczoru nie raz byłem zaskoczony przez tak fantastyczne szaleństwo.

Z ogromną radością obserwuję Młode Pary oraz ich zaangażowanie w naszą współpracę – tyczy się to zarówno dnia ślubu, jak i dnia wieńczącego nasze zdjęciowe spotkania, podczas którego ma miejsce sesja fotograficzna. Napędza mnie to pozytywnie, sprawia, że wciąż ogromnie zależy mi na mojej pracy. Tak dzieje się właśnie przez kontakt z drugim człowiekiem. Asia i Jasiek pokazali, że pomimo wcześniejszego braku ogromnej zażyłości z aparatem mogą naprawdę wiele z siebie oddać. Zaufali mi, od początku, a to już dużo znaczy. Cieszę się, że nasz wspólny „ wysiłek” przekuł się w takie oto magiczne kadry… Miłego oglądania zdjęć ślubnych przemiłej pary!

fotograf słupsk (3)

fotograf słupsk (4)

fotograf słupsk

ślub słupsk

wesle słupsk

zdjęcia ślubne słupsk (2)

zdjęcia ślubne słupsk (3)

zdjęcia ślubne słupsk

fotograf słupsk (2)

wesle słupsk (2)

wesle słupsk (3)

0008

0024

0027

0029

0031

0043

0047

0050

0057

0059

0073

Gościniec Słupski

 

Gościniec Słupski (2)

Gościniec Słupski fotograf słupsk

Gościniec Słupski zdjecia ślubne

zdjęcia ślubne Gościniec Słupski (2)

zdjęcia ślubne Gościniec Słupski