Wesele Aureus Słupsk

Asia i Tomek – oto para z ogromnymi zasobami pozytywnej energii. Swój ślub przygotowali z najwyższą starannością, zadbali o każdy szczegół jednego z najważniejszych dni w ich życiu. Praca z nimi była przyjemnością, ale też dużym wyzwaniem. Dlaczego? O tym nieco dalej…

Ceremonia zaślubin odbyła się w przepięknym, zabytkowym kościele w centrum Słupska. Duża przestrzeń wcale nie przyczyniła się do rozproszenia uwagi, a jedynie podniosła nastrój oraz wyjątkowość chwili… a także pomieściła wielu gości. Młoda Para prezentowała się przepięknie. To wspaniałe, że oboje zdecydowali się na ślub właśnie tutaj – swoich rodzinnych okolicach, pomimo że obecnie mieszkają daleko od Polski. Z pewnością, właśnie z tego powodu, organizacja ślubu wymagała od nich jeszcze większego zaangażowania, ale efekt końcowy okazał się fantastyczny.

Zabawa weselna odbyła się w sali balowej „Aureus”. Tam również było magicznie. Atmosferę stworzyli oczywiście Asia z Tomkiem – zawsze uśmiechnięci, tańczący cały czas, zabawiający przybyłych gości. Rodzina oraz przyjaciele Młodej Pary dali z siebie wszystko co najlepsze, widać było, że bawili się znakomicie. Właśnie takie energetyczne wesela uwielbiam fotografować. Kadr gonił kadr, modeli do zdjęć było bez liku, czuć było radość unoszącą się w powietrzu.

Tak jak wesele było wyjątkowe, tak samo sesja należała do tych szczególnych. Dzień zdjęciowy był długi i dość męczący. Odwiedziliśmy wiele miejsc, przeszliśmy wiele kilometrów, udało nam się stworzyć wiele wartych uchwycenia chwil. Asia i Tomek idealnie wpasowali się w klimat sesji zdjęciowej, jak zwykle tryskali energią, ale też uważnie słuchali moich rad. Ta Młoda Para doskonale wiedziała jaki efekt chce uzyskać. Dużo rozmawialiśmy, dzięki czemu mogliśmy wymieniać się poglądami odnośnie wrażeń jakie niosła za sobą sesja. Jestem im za to wdzięczny. Za każdym razem patrzę z uznaniem na moich modeli, którzy naprawdę muszą się ciężko „napracować” zanim osiągniemy satysfakcjonują nas rezultat.

sesja ślubna z wiankiem

sesja ślubna z wiankiem

sesja ślubna z wiankiem

sesja ślubna z wiankiem

sesja ślubna z wiankiem

IMG_0266a

sesja ślubna na wydmach

sesja ślubna na wydmach

IMG_0431a

sesja ślubna na wydmach

zdjęcia ślubne słupsk

fotograf słuspk

IMG_7060

IMG_7064

fotograf słupsk

IMG_7118a

IMG_7133

fotografia ślubna słupsk

IMG_7166

fotografia ślubna

IMG_6973

IMG_6975

IMG_7009

kościół mariacki Słupsk

IMG_7583

ślub kościół mariacki słupsk

zdjęcia ślubne kościół mariacki

IMG_7631a

IMG_7720

IMG_7779

Aureus ślub

Aureus zdjęcia

Aureus zdjęcia ślubne

IMG_8324a

Wesele Aureus Słupsk

IMG_8409

IMG_8418

IMG_8476a

Wesele Aureus

IMG_8527

IMG_8564

Dom weselny Aureus Słupsk

Aureus Słupsk

IMG_8885