Fotograf Słupsk

fotograf słupsk

Michał Giedrojć – fotograf słupsk – rocznik 1980. Artysta – fotograf, w branży fotograficznej od wielu lat, absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku Fotografia.

Jestem laureatem wielu międzynarodowych konkursów fotograficznych, moje zdjęcia były prezentowane na licznych wystawach międzynarodowych i ogólnopolskich. Miałem publikacje w wielu magazynach dotyczących fotografii, moje zdjęcia znajdują się w kolekcjach indywidualnych oraz muzealnych. Wszystkie osiągnięcia możecie znaleźć Państwo na mojej autorskiej stronie www.giedrojcmichal.com .

Robienie zdjęć to pasja, a zarazem pomysł na życie. Za pomocą fotografii chcę pokazać własne postrzeganie świata, emocji, wszystkiego co otacza mnie fizycznie, jak i metafizycznie. Nie boję się subiektywnego spojrzenia na rzeczywistość, interesuje mnie charakter, szczegół, niepowtarzalność chwil. Głównym tematem moich wszelakich prac jest człowiek, a zatem portretowanie ludzi doskonale wpisuje się w zamysł fotografii ślubnej. Zatrzymanie w czasie niepowtarzalnych wydarzeń oraz emocji im towarzyszących to mój wkład w niezapomniane chwile ludzi, których spotykam. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, jednocześnie też służę pomocą, chcę sprawić, by Młoda Para, a także wszyscy świętujący, mogli jak najdłużej cieszyć się wspomnieniami i zdjęciami ślubnymi wykonanymi przeze mnie.

Fotograf ślubny jest nie tylko „ panem od robienia zdjęć”, ale do jego zadań należy również poznanie charakteru klientów, umiejętność dogadania się z nimi, wyjście na przeciw ich oczekiwaniom. Fotografia ślubna jest specyficzną formą ujęć – musi ona odpowiadać wszystkim – zarówno tym stojącym po jednej, jak i po drugiej stronie obiektywu. To ukazanie uczuć, unoszącej się atmosfery miłości, a przy tym także artystycznych umiejętności fotografa ślubnego. Zdjęcia ślubne nie mogą być banalne, nie powinny stać się powielaniem pomysłów – każda Młoda Para zasługuje na reportaż jedyny w swoim rodzaju.

Moja artystyczna droga oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że także jako fotograf ślubny mogę poszczycić się bogatym dorobkiem, a także swoim charakterystycznym oraz rozpoznawalnym stylem. Zapewniam, iż zrobione przeze mnie zdjęcia ślubne mogą stać się przykładem oryginalnej fotografii artystycznej. Ogromne zaangażowanie z mojej strony, a przede wszystkim chęć improwizacji z waszej – mogą zdziałać cuda! Kadry upamiętniające jedne z najwspanialszych momentów w waszym życiu nie muszą być nudne i sztampowe. Szalejmy z pomysłami, bądźmy nieprzeciętni, niech poniesie nas fantazja. Staram się być niestereotypowym fotografem ślubnym – zachęcam do niekonwencjonalnych pomysłów, bo właśnie one przyczynią się do jeszcze piękniejszych wspomnień.

Gosia i Mateusz

Każda z par jest jedyna w swoim rodzaju, każda ma swój czar i urok. Cieszy mnie kiedy Młodzi ujawniają przed obiektywem siłę swojego uczucia...
  • Video - Backstage

  • Czyli jak pracuję...

 

O mnie | Oferta | Portfolio | Poradnik Ślubny | Kontakt | Strona Główna