Uśmiech od ucha do ucha to z pewnością znak rozpoznawczy tej pary. Pełni energii, entuzjazmu, chęci do współpracy z fotografem. Aparat od razu stał się ich przyjacielem, a co za tym idzie… powstały przepiękne kadry, które możecie podziwiać poniżej.

Ślub odbył się w urokliwym kościele na obrzeżach Słupska, który został po brzegi zapełniony dobrymi duszami – członkami rodziny oraz przyjaciółmi Młodej Pary. Było elegancko, podniośle i bardzo wzruszająco. Tak piękne chwile fotografuje się z ogromną radością. Dodatkowo, magia uczuć sprawia, że każde zdjęcie ślubne jest wyjątkowe, w pełni oddające panujący nastrój.

Choć emocje były na najwyższym poziomie – Młoda Para w każdym momencie świetnie się prezentowała. To właśnie jest siła naturalności. Przed każdym fotograficznym spotkaniem rozmawiam z Młodymi o mocy fotogeniczności, jaką jest niezwracanie uwagi na zachowania fotografa ślubnego, niesłuchanie spustu migawki. Natalia i Marcin świetnie odnaleźli się w sytuacji.

Podobnie było podczas wesela, jak i kiedy odbywała się sesja fotograficzna w plenerze. Po ceremonii zaślubin wszyscy przenieśli się na zabawę do domu weselnego „ Felix”. Goście nie schodzili z parkietu, wyśmienita zabawa trwała do rana. Zabawne sytuacje oraz urokliwe momenty dodały uroczystości magii, a także doprawiły wszystkim uczestnikom na pewno niezapomnianych doznań. Czystą przyjemnością było fotografowanie tego szczególnego dnia.

Na sesję wybraliśmy piękne, nadmorskie tereny. Natalia i Marcin mieli jak zwykle mnóstwo pozytywnej energii, przepełnieni byli zwariowanymi pomysłami, dzięki czemu ja również mogłem dać ponieść się dynamiczności sytuacji. To były twórcze godziny. Zawsze mam cichą nadzieję, że Młoda Para, po każdym fotograficznym spotkaniu, ma jedyne w swoim rodzaju, miłe, przyjazne wspomnienia. Podkreślam – fotograf ślubny od początku współpracy staje się przyjacielem, mającym na celu tylko i wyłącznie dobro swoich klientów.

 

 

0002

0003

0004 (2)

0006 (2)

0008 (2)

0010 (2)

0011

0012 (2)

0013 (2)

 

ślub kościół słupsk 4

ślub kościół słupsk 5

 

ślub kościół słupsk 7

ślub kościół słupsk 8

ślub kościół słupsk

 

ślub kościół słupsk 2

dom weselny felix 3

wesele felix słupsk 4

wesele felix słupsk 5

wesele felix słupsk 6

 

wesele felix słupsk 7

wesele felix słupsk 8

wesele felix słupsk 9

wesele felix słupsk 10

wesele felix słupsk 11

wesele felix słupsk

 

dom weselny felix

dom weselny słupsk

wesele felix słupsk12

 

fotograf słupsk 2

fotograf słupsk 3

fotograf słupsk

fotograf ślubny słupsk 2

fotograf ślubny słupsk

ślub słupsk 3

zdjęcia ślubne słupsk 2

zdjęcia ślubne słupsk

 

fotograf ślubny słupsk 5 (2)

ślub słupsk

0029

fotograf ślubny słupsk 3

fotograf ślubny słupsk 5

ślub słupsk 2

zdjęcia ślubne słupsk 3