Portfolio

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio. Jako fotograf cenię sobie jakość oraz formę, dlatego też zdjęcia wykonuję oraz wybieram z największą starannością. Każdy szczegół jest dopracowany, nic nie umknie mojej uwadze, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nie są ważne godziny spędzone na wywoływaniu zdjęć – dla mnie liczy się uzyskany efekt. Najważniejsze jest zadowolenie Młodej Pary, jednakże ja sam, też muszę oddawać klientom zdjęcia ślubne wiedząc, że swoją pracę wykonałem jak najlepiej.

Fotograf ślubny to nie tylko praca, to również pasja, chęć dawania ludziom radości, przyjemność prowadząca do perfekcji. Fotografie ślubne przedstawione na stronie pokazują moje możliwości – proszę jednak pamiętać, iż przy każdym kliencie one się powiększają, zmieniają, a wartość ujęcia zostaje niepowtarzalna. Zdjęcia ślubne są wynikiem spotkania najróżniejszych osobowości, gustów, temperamentów. Jako fotograf ślubny staram się jak najlepiej ukazać wypadkową wszystkich pomysłów, oddać atmosferę panującą podczas uwieczniania niezwykłych momentów. To dla mnie ogromna radość móc sprawić, że ktoś z oglądających uśmiechnie się na wspomnienie fotograficzne zrobione właśnie przeze mnie. Każda moja fotografia ślubna jest niepowtarzalna, zależna od ludzi, których spotykam, od energii jaką mi dają. Ja odpłacam się im najwyższą dbałością o uwiecznienie w jak najdoskonalszy sposób chwil, które – dzięki zdjęciom – zostaną na bardzo długo razem z nimi.

Słupsk i jego okolice dają niezwykłe możliwości, jeśli chodzi o przepiękne scenerie. Krajobrazy nadmorskie idealnie komponują się z urokiem szczęśliwych ludzi. To właśnie na tych terenach mam pełen wachlarz widoków, a także opcji na powstanie naprawdę niesamowitych sesji ślubnych. Każda lokalizacja daje ogromne pole manewru – kadry pochodzące z jednego miejsca mogą znacząco różnić się od siebie – i właśnie to jest najlepsze na Pomorzu. Moim miejscem startowym jest co prawda Słupsk, jednakże otwarty jest na wszelkie oferty pochodzące z innych terenów Polski (i nie tylko).

Oto przekrój moich ślubnych dokonań – są one efektem żmudnej, ale niezwykle przyjemnej i owocnej pracy fotografa ślubnego z Młodymi Parami, które na zawsze zostaną w mojej pamięci. Gorąco zachęcam do zapoznania się z każdą opisaną przeze mnie sesją. Dzięki temu poznacie Państwo mnie, moje podejście do klienta, a także wyjątkowość osób, które miałem przyjemność fotografować. Liczę, iż moja autorska fotografia ślubna pobudzi Waszą wyobraźnię związaną z wyjątkowością niezwykłych chwil, jakimi są ślub oraz wesele. Z pewnością jeszcze wiele niesamowitych spotkań przede mną, na które już teraz się cieszę. Do zobaczenia w Słupsku i w świecie!

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”Portolio”]

[Best_Wordpress_Gallery id=”3″ gal_title=”Portolio”]

o mnie | Oferta | Portfolio | Poradnik Ślubny | Kontakt | Strona Główna