Jedna Chwila to nie tylko fotografia ślubna. Obszar mojego działania wykracza poza typowe zdjęcia robione na ceremoniach. Nie tak dawno przyszło mi spotkać się z sympatyczną parą – Anią i Tomkiem. Specjalnie dla nich powstała sesja narzeczeńska.
Jest to specyficzny rodzaj romantycznych kadrów. Dwójka zakochanych w sobie ludzi, tuż przed ceremonią ślubną, przepełniona emocjami związanymi z oczekiwaniem na wspólny, jakże wyjątkowy dzień… Za miejsce do sesji posłużył nam Słupsk, a konkretnie jeden z przepięknych parków znajdujących się w mieście. Ania i Tomek byli zestresowani, choć wciąż uśmiechnięci. Nie wiedzieli, czego mogą spodziewać się po spotkaniu. Sytuacja była dla nich nietypowa, cieszy mnie, że wysłuchali moich rad, starali się unikać napięcia.
Takie zdjęcia można traktować jako wstęp do kolejnego uwiecznianego wydarzenia, jakim będzie ślub, a co za tym idzie – sesja ślubna. To także niezła frajda dla zakochanych, a przede wszystkim wyjątkowa pamiątka na zawsze. Efekty – jak przyznali sami zainteresowani – zaskoczyły ich pozytywnie. Dobry fotograf za to, powinien być zadowolony oczywiście z rezultatów pracy, ale również powinno mu zależeć na miłych wrażeniach, jakie będzie mieć przyszła Para Młoda.
Sesja narzeczeńska jest coraz bardziej popularnym zjawiskiem w Polsce. To magiczny sposób na zatrzymanie niezwykłych, ważnych chwil w życiu. Zachęcam wszystkich zastanawiających się oraz tych, którzy chcą przeżyć we dwoje jedyną w swoim rodzaju przygodę. Jestem otwarty na wszelkie pomysły – te bardziej, jak i te mniej zwariowane, a będziecie mogli cieszyć się wspomnieniami długie lata – tak jak Ania i Tomek.

Ania i Tomek-81m

Ania i Tomek-80m

0071

0066

0065

0001 0003

0045

0063

0047

 

0035

0032

0030

0022

0011

0009

sesja narzeczeńska słupsk | fotograf ślubny | fotograf słupsk