Iza i Krzysztof – Młoda Para, która na ślub przyjechała prosto z Irlandii. Ślub i wesele odbyło się w Dolinie Charlotty. Bardzo sympatyczni, niezwykle otwarci, pomimo stresu pozytywnie autentyczni, niewymuszenie uśmiechnięci – zarówno na ślubie, jak i podczas długiego dnia, jakim jest sesja zdjęciowa. Tego właśnie, jako fotograf ślubny, szukam w ludziach – prawdy, radości, pozytywności. Młodzi świetnie wywiązali się ze swojego zadania. Zdjęcia ślubne, które przyszło mi robić właśnie dla Nich, idealnie wpasowały się w moją autorską koncepcję.
Ślub w Dolinie Charlotty to marzenie niejednej Młodej Pary. Ceremonia w urokliwej kapliczce, a zaraz potem wesele w wytwornych wnętrzach. Całość niezwykle żywiołowa, z nutką kaszubszczyzny, czyli lokalnego folkloru. Fotograf ślubny ma szansę świetnie wykorzystać taki entourage. Tym bardziej, że zabawa była przednia, goście dopisali humorami, dużo się działo, a co za tym idzie – reportaż ślubny pisał się sam, trzeba było jedynie wyłapać właściwe momenty.
Romantyczna sesja zdjęciowa odbyła się kilka dni po ślubie. Spotkaliśmy się na plaży w Dębinie. Zachwyciła mnie wyjątkowa fotogeniczność Panny Młodej, a także nadzwyczajny luz u Młodej Pary – choć wiem, że byli zmęczeni emocjami trzymającymi ich od czasu ceremonii. To właśnie dzięki takiemu podejściu klienta odczuwam dużą swobodę w pracy, czuję zaufanie płynące sprzed obiektywu aparatu, liczę, że moje pomysły zadowolą, będą odebrane pozytywnie.
Z uśmiechem wspominam spotkanie z Izą i Krzysztofem. Fotografia ślubna robiona w tak przyjemnych warunkach ma jeszcze większą moc, siłą są emocje płynące z kadrów. Dobrze wiem, że mam szczęście do spotykanych ludzi, liczę, że tak będzie nadal, że będę miał szansę uczestniczyć w ważnych momentach ludzkiego życia.

Iza i Krzysztof-1

Iza i Krzysztof-2

Iza i Krzysztof-7a

Iza i Krzysztof-27

Iza i Krzysztof-36 Iza i Krzysztof-39 Iza i Krzysztof-41 Iza i Krzysztof-92

Iza i Krzysztof-93

Iza i Krzysztof-99

Iza i Krzysztof-104

Iza i Krzysztof-106

Iza i Krzysztof-250

Iza i Krzysztof-273

Iza i Krzysztof-306

Iza i Krzysztof-362

Iza i Krzysztof-404

Iza i Krzysztof-444 b&w

Iza i Krzysztof-446

Iza i Krzysztof-448

Iza i Krzysztof-457

Iza i Krzysztof-468

Iza i Krzysztof-469 b&w

Iza i Krzysztof-474 — b&w

Iza i Krzysztof-481

zdjęcia ślubne | fotograf ślubny | fotograf słupsk